internetový armádní magazín

Militarybox v roce 2016

10.01.2016 10:10

Militarybox - internetový armádní magazín, bude i v roce 2016 zcela funkční a bude i nadále přinášet svým příznivcům a dalším návštěvníkům krátké aktuality ze světa moderní vojenské techniky a podobně zaměřené delší články.

O plnohodnotném pokračování činnosti magazínu i v roce 2016 rozhodli především ti, kteří věří v naši kvalitu a úroveň (odpovídají možnostem), a současně jim nebylo líto podpořit nás zasláním menšího finančního daru. K celkovému počtu návštěvníků, kteří přicházejí na naše stránky nebylo ani tentokrát dárců zatím nijak moc, ale výše darů minimálně dvou donátorů byla podle našich měřítek velmi nadstandardní. Moc všem děkujeme, na darované částce rozhodně nezbohatnem a celou ji s rozvahou použijem pro zajištění skromného chodu magazínu.

Pokud se ohlédneme za minulým rokem, byl pro Militarybox celkem úspěšný. Nemuseli jsme především řešit žádné závažné útoky na naši existenci, jako tomu bylo v letech předcházejících, i když drobné problémy jsme překousnout museli. Návštěvnost našich stránek stále drobně narůstala a v současné době je na výši, s kterou jsme vzhledem k našenu amatérskému pojetí stránek a nekomerčnosti celkem spokojeni. I když nejsme nej, nej, nej, i tak asi ležíme těm co se vmanévrovali do role naší hypotetické konkurence v žaludku, protože neustále prohánějí náš web různými měřáky úspěšnosti, ziskovosti a návštěvnosti. To nám pochopitelně na jedné straně vadí, ale na té druhé lichotí.

V minulém roce jsme zaznamenali řadu pochval, ale i osočení, že nás platí Kreml, a že diskuze je jako žumpa. Za pochvaly pochopitelně ještě jednou děkujeme a můžeme s klidným svědomím odpřísáhnout, že nás neplatí ani Kreml ani White House. Co se diskusí týče, ty jsou prostě takové, jaké si je čtenáři udělají. V porovnání s jinými podobnými weby rozhodně nemusíme být smutní nebo rozčarovaní, protože i jinde je to podobné, neli horší.   

V nejbližších dnech začne v rubrice "Aktuality" magazínu Militarybox docházet k postupnému odmazávání nejstarších zpráv ročníku 2013. Pokud vás tyto staré zprávy zveřejněné Militaryboxem ještě nějakým způsobem zajímají a chcete si je projít, tak máte ještě šanci tak učinit. Smazáno bude i několik starých "Článků", které měly časově omezenou platnost. Hold staré věci musí ustoupit novým.

Závěrem by jsme chtěli všem příznivcům Militaryboxu popřát hezký a úspěšný rok 2016. Vracejte se často na stránky našeho vojenského magazínu a odpusťte nám občasné překlepy, vynechaná písmenka v textu a další drobné nedokonalosti.

 

 

                                                                                                 Redakce magazínu Militarybox

 

 

Vyhledávání