internetový armádní magazín

Raketomety Astros-II Mk.6 pro Indonésii

30.05.2014 17:30

Indonésie by v srpnu letošního roku měla od brazilské firmy Avibras obdržet  prvních 13 raketometů Astros-II Mk.6. Smlouva na raketomety byla uzavřena mezi ministerstvem obrany Indonésie a brazilskou společností Avibras Industria Aeroespacial 30. září loňského roku. Této obchodní smlouvě však předcházela indonésko-brazilská mezivládní dohoda podepsaná zástupci obou států v listopadu 2012.

Smlouva na raketomety Astros-II Mk.6 zahrnuje dodávku celkem 36 střeleckých vozidel AV-LMU (+ 2 vozidla určená pouze pro výcvik), 36 vozidel transportně přebíjecích AV-RMD a příslušného (blíže nespecifikovaného) počtu vozidel řízení palby (AV-UCF), velitelských (AV-PCC a AV-VCC), meteorologických (AV-MET) a servisních (AV-OFVE). Avibras musí také dodat sady náhradních dílů, trenažéry a zajistit základní výcvik obsluh. Hodnota smlouvy je téměř 403 miliony dolarů.
Pro raketomety Astros-II je určeno několik typů raket, které se liší ráží, bojovou hlavicí a dosahem. Indonésie by na úvod měla obržet 300mm rakety AV-SS-60 s maximálním dosahem asi 60 km a AV-SS-80 s dosahem 90 km. Militarybox, CC BY-NC-SA

 

 

 

Dřívější zpráva: Avibras dodá raketomety Astros-2 do Indonésie

 

 

 

Diskusní téma: Raketomety Astros-II Mk.6 pro Indonésii

Datum: 15.10.2014

Vložil: Anthonytub

Titulek: nike air max pas cher http://www.redtopic.com/


Vyhledávání

Array

 

 

 

 

 

 

Hodinky.cz