internetový armádní magazín

Spojené státy poskytnou Ukrajině další vojenskou techniku

11.03.2015 16:50

Americký viceprezident J. Biden na žádost prezidenta Ukrajiny P. Porošenka přislíbil Ukrajině další materiální pomoc. Ukrajinská armáda by měla nově dostat malé průzkumné bezpilotní letouny a obrněné automobily. 

Podle amerických zdrojů zamíří na Ukrajinu větší množství malých UAV typy RQ-11 Raven, asi třicet vozidel kategorie MRAP a na dvě stovky vozidel Humvee. Toto  bude doplněno ještě  nespecifikovaným množstvím různých radiostanic, malých pozemních radiolokátorů a dalšího pomocného vybavení. Militarybox, CC BY-SA 

                                                                  RQ-11 Raven

                                                    (foto: U.S. Army / M. Guillory / PD)

 

 

Diskusní téma: Spojené státy poskytnou Ukrajině další vojenskou techniku

Datum: 12.03.2015

Vložil: Zdeněk P.

Titulek: Technika pro Ukr.

Prodáme Vám rychlejší nohy, silnější ruce a bystrejší oči, zabíjet se však již budete sami. Proč není nikde vidět americké úsilí po mírovém urovnání konfliktu na Ukrajině? No, proč? Na urovnání by se tolik nevydělalo. Chování Američanů ve věci Ukrajiny je pro mne velkým zklamáním. Možná budu taky poslán do Ruska, ale již předem říkám, že se nestěhuji, zůstávám v Čechách a bude tady střílet "Všudedomce".

Datum: 16.03.2015

Vložil: jsk

Titulek: Re: Technika pro Ukr.

Rusko napadlo cizí suverenní stát - představte si analogii s rokem 39 a Sudety - tehdá se také VB a Francie snažily nedráždit pana Hitlera a vše řešit mírově -Sudety prostě nechat Hitlerovi a bude mír....dějiny jistě znáte a stále se opakují.

Datum: 12.03.2015

Vložil: Superme

Titulek: nn

Pete - Opravdu odpověď hodná skutečného inteligenta. Škoda, že si Vy, ale i mnozí další neumíte přiznat pravdu, kterou napsal Pepe.

Datum: 12.03.2015

Vložil: Jakub

Titulek: Re: nn

Jste doopravdy hrdina (sic ten ruský)co slepým masám ukazuje tu správnou cestu.Tak jako ruský lid chápete tu naléhavou potřebu ruských politiků utvořit zeď proti vlně ukrajinského a evropského fašizmu a mistrně jste prokoukl eurofašistickou propagandu.Źádné bastiony ,vintorezký, T-72bm3 a další hračky tam vůbec nejsou . Povstalci již několikátý měsíc bez jakékoliv podpory vzdorují UA armádě a narozdíl od Syřanů si proto ani nemuseli nechat narůst vousy. Vždyť už ve škole vás učili že západu se nedá věřit a teď to máte černé na bílém . Ruští politici nelžou do očí , ale jen mistrně blafují a vůbec se nepokoušejí zamaskovat problémy za které oni nemůžou .Za všechno stejně můžou židi , ilumináti , fašisti , imperialisti , multiculti , abstinenti a vegetariani.

Datum: 12.03.2015

Vložil: Xawier

Titulek: Re: Re: nn

No jen doufám, že jsi takhle vyváděl i když USA bezdůvodně napadli Irák a vyvolali arabská jara na jejichž následky již zemřeli desetitisíce (možná statisíce) lidí a spousty dalších ještě zařvou...

Nechápu! Lidi jsou prostě ovce-něco se jim pustí v televizi a oni už jen tupě jdou a jdou...

Datum: 11.03.2015

Vložil: Pepe

Titulek: Ukr

Podle zásady: Nepřítel mého nepřítele je mojím přítelem, i kdyby to byl sám ďábel. Ukrajině vedené současným vedením bych neposlal ani suché z nosa. Ukrajinci by měli procitnout, přestat válčit na východě s těmi co chtějí k Rusům a uděla pořádek v Kyjevě. Všechnu tu polofašistickou, majdanskou pakáž, která zbohatla na prodeji prostitutek, čokolády a lidských orgánů poslat do horoucích pekel (a přibalit ještě českého Štětinu).

Datum: 11.03.2015

Vložil: Pete

Titulek: Re: Ukr

Tak se sbal a odstěhuj se do svého milovaného Ruska.

Datum: 12.03.2015

Vložil: Bors

Titulek: Re: Re: Ukr

To je opravdu "vynikající" reakce. Když na známé "špaťárny" vládnoucí ukrajinské garnitury není omluva, tak se jednoduše pošle člověk do Ruska, nebo se označí za komunistu.

Datum: 12.03.2015

Vložil: Kuba

Titulek: Re: Re: Re: Ukr

Myslíte že z Ruska na Ukrajinu může přijít něco dobrého ?

Datum: 12.03.2015

Vložil: Bors

Titulek: Re: Re: Re: Re: Ukr

No to jsem zvědavý co dobrého na Ukrajinu přijde z Ameriky?

Datum: 12.03.2015

Vložil: Xawier

Titulek: Re: Re: Re: Re: Re: Ukr

Přesně!!! V Iráku, Afgánistánu, Sýrii, Libyi atd. by nám obyčejní lidé povykládali, jak je jim teď dobře...

Datum: 12.03.2015

Vložil: Pepe

Titulek: Re: Re: Ukr

Proč se balit, já jsem doma zde, a chci se mít dobře zde. Není nic špatného přát i Ukrajincům pohodu vrámci tamních kulturních a společenských zvyklostí a poměrů, a to, aby se jim do věcí nepletl někdo, kdo je doma za oceánem. To, že by se měli dohodnout s Ruskem je absolutně přirozené, protože i když stavíte plot mezi domy, musíte se zeptat souseda, jestli mu to nebude vadit.

Datum: 12.03.2015

Vložil: Tu6

Titulek: poradek

Ukrajina nebude nic dělat, protože je nikdo, jako ČR je nikdo, bordel na Ukrajině je už od Ww2.Jsou jen dvě strany USA a Rusko.Kdo chce Rusko je pro mě komunista a tudíž můj nepřítel, viděl jsem co komunismus dokázal udělat z naší ČR a ze svobodami,tupce,křivé na charakteru,pakáž nechal vládnout na všech úrovních a ostatní šli do kytek.

Studená Válka pořád trvá... a já nejsem z Ruskem..proto přeju Americe ať tu pakáž žene co nejdál na Vychod ode mě. A pro fanatické rusofilce,či komunisty z povolání odstěhuje se do Ruska ,hlavně pryč z ČR a nekažte mi život.

Datum: 12.03.2015

Vložil: srajunek

Titulek: Re: poradek

Americká pakáž nemá co v evropě co pohledávát. Stačí když dělá bordel na blízkém východě , afganistán, libye.. je potřeba aby RUSKO začalo dodávat zbraně všude tam kde se objeví ta americká pakáž..

Datum: 13.03.2015

Vložil: obama

Titulek: Re: poradek

Jedině kdo nám kazí život jsou takový exzoti jak si ty ... co lezou obamovy do zadečku

Záznamy: 1 - 15 ze 15

Vyhledávání