internetový armádní magazín

Spojené státy poskytnou Ukrajině další vojenskou techniku

11.03.2015 16:50

Americký viceprezident J. Biden na žádost prezidenta Ukrajiny P. Porošenka přislíbil Ukrajině další materiální pomoc. Ukrajinská armáda by měla nově dostat malé průzkumné bezpilotní letouny a obrněné automobily. 

Podle amerických zdrojů zamíří na Ukrajinu větší množství malých UAV typy RQ-11 Raven, asi třicet vozidel kategorie MRAP a na dvě stovky vozidel Humvee. Toto  bude doplněno ještě  nespecifikovaným množstvím různých radiostanic, malých pozemních radiolokátorů a dalšího pomocného vybavení. Militarybox, CC BY-SA 

                                                                  RQ-11 Raven

                                                    (foto: U.S. Army / M. Guillory / PD)

 

 

Diskusní téma: Spojené státy poskytnou Ukrajině další vojenskou techniku

Datum: 12.03.2015

Vložil: Zdeněk P.

Titulek: Technika pro Ukr.

Prodáme Vám rychlejší nohy, silnější ruce a bystrejší oči, zabíjet se však již budete sami. Proč není nikde vidět americké úsilí po mírovém urovnání konfliktu na Ukrajině? No, proč? Na urovnání by se tolik nevydělalo. Chování Američanů ve věci Ukrajiny je pro mne velkým zklamáním. Možná budu taky poslán do Ruska, ale již předem říkám, že se nestěhuji, zůstávám v Čechách a bude tady střílet "Všudedomce".

Datum: 16.03.2015

Vložil: jsk

Titulek: Re: Technika pro Ukr.

Rusko napadlo cizí suverenní stát - představte si analogii s rokem 39 a Sudety - tehdá se také VB a Francie snažily nedráždit pana Hitlera a vše řešit mírově -Sudety prostě nechat Hitlerovi a bude mír....dějiny jistě znáte a stále se opakují.

Datum: 12.03.2015

Vložil: Jakub

Titulek: Re: nn

Jste doopravdy hrdina (sic ten ruský)co slepým masám ukazuje tu správnou cestu.Tak jako ruský lid chápete tu naléhavou potřebu ruských politiků utvořit zeď proti vlně ukrajinského a evropského fašizmu a mistrně jste prokoukl eurofašistickou propagandu.Źádné bastiony ,vintorezký, T-72bm3 a další hračky tam vůbec nejsou . Povstalci již několikátý měsíc bez jakékoliv podpory vzdorují UA armádě a narozdíl od Syřanů si proto ani nemuseli nechat narůst vousy. Vždyť už ve škole vás učili že západu se nedá věřit a teď to máte černé na bílém . Ruští politici nelžou do očí , ale jen mistrně blafují a vůbec se nepokoušejí zamaskovat problémy za které oni nemůžou .Za všechno stejně můžou židi , ilumináti , fašisti , imperialisti , multiculti , abstinenti a vegetariani.

Datum: 11.03.2015

Vložil: Pepe

Titulek: Ukr

Podle zásady: Nepřítel mého nepřítele je mojím přítelem, i kdyby to byl sám ďábel. Ukrajině vedené současným vedením bych neposlal ani suché z nosa. Ukrajinci by měli procitnout, přestat válčit na východě s těmi co chtějí k Rusům a uděla pořádek v Kyjevě. Všechnu tu polofašistickou, majdanskou pakáž, která zbohatla na prodeji prostitutek, čokolády a lidských orgánů poslat do horoucích pekel (a přibalit ještě českého Štětinu).

Záznamy: 1 - 4 ze 4

Vyhledávání