internetový armádní magazín

Bannery spřátelených webů

LovecPokladu.cz - portál o hledání pokladů, militárií a dalších artefaktů s detektory kovů. Staňte se také naším členem, buďte Lovci Historie. Sdílejte své znalosti o historii, pochlubte se svými historickými nálezy. Navštivte největší katalog historických mincí a pomozte určit původ nových nálezů. Testujte detektory. Soutěžte o různé ceny. Na Lovci se nudit nebudete.

 

Velmi zajímavý a dobrý web o leteckých motorech, letadlech a jejich výzbroji. Najde se zde i něco o počítačové grafice a leteckých simulátorech, různých leteckých, motoristických a military akcích a výstavách. 

 

Web, který si klade za cíl uveřejňovat zajímavá válečná videa a videa blízce související s tématem války.

 

 

Populární vojenský web s velmi širokým záběrem témat a fórem pro příznivce.

 

Stránky známého vojensko-historického klubu Erika Brno, který sdružuje amatérské zájemce o vojenskou historii, vojenské badatele a sběratele.

 

Stránky zaměřené především na československá letadla a československé letectví obecně. Najdete zde informace týkající se historie našeho letectví, životopisy slavných osobností, informace o leteckých společnostech, motorech, letištích apd.

 

Stránky, které se nazývají "Internetovým skanzenem bojové techniky" - spousta zajímavých a velmi dobrých fotografií.

 

General Army - internetový zásilkový obchod pro příznivce military, scoutingu, rybaření, trapery, lesáky, turisty, air-softu, paintballu, free stylu atd.

 

 

Vyhledávání

Pokud máte zájem o vzájemnou výměnu bannerových odkazů se stránkami Militarybox, napište nám.