internetový armádní magazín

Diskusní téma: T-90MS - ideální tank pro Thajsko

Datum: 23.01.2016

Vložil: Sd

Titulek: jsi mimo nebo ruská propaganda

Nasaď si klapky s TTD a oficiálních informací.
Víš proč má T-90 více nábojů, protože posádka je za chvíli unavená v těchto nehorázných podmínkách, protože zaměřovací systémy a systémy velení a Digitální sítě nejsou zdaleka na konkurenční úrovni, protože zaměřovací a infra přístroje jsou dodávané exportní z Francie, Rusové nejsou schopni ani pořádné vyrobit, protože není schopen ani přesně mířit natož pak vést efektivní palbu.
Řízené střely má také proto, že je slabý co se týče rakčího času palbu, zaměření, přesnost, dohled ve špatných podmínkách.
Co se týče Západní logistiky a servisu, nemůžu přeci za to, že T-90 je šrot, který se modernizuje štětkou a barvou a kladivem. Západní výzbroj je natolik pokročila, že nároky na údržbu v poli jsou zanedbatelné a taky ekonomicky zvládnutelné,hold. Mají na mercedes a nemusí jezdit v Moskviču.
T-90 je přesilové tank v počtu, jinak je to šrot a nic víc, proto také se snaží vytvořit Armatu T-14, která by západní tanky darovala. Ale taky narazí na problém ceny... ve všech aspektech...Rusko na to ale bohužel nemá, jak technologicky, finančně,

Vyhledávání