internetový armádní magazín

Diskusní téma: Ruské bezosádkové bojové vozidlo Udar je připraveno ke zkouškám

Datum: 01.08.2016

Vložil: SD

Titulek: What the fuck

Co je zajímavého na Burundi, že to uvádíte 2x?

Sotka byl pokus o vytvoření první generace tzv. elektronickeho systému.
Tehdy byly materiály na low úrovni, tak sklo sotky by neuneslo zátěž letu a proto po startu se kabina zasunula do těla letounu a piloti měli létat na slepo pomocí přístrojů. To že zde byl zkoušen fly-by-wire je pochopitelné, protože piloti nemohli zvládnout čumět do zdi a a přitom letět několik mach a to ještě nízko nad hladinou nebo provádět manévry. Také proto tento projekt selhal. Pokud jde o vrtulníky Ka-50 a jeho komplex podpory řízení, tak se ukázalo, že ano systém je schopen kopírování terénu, různé manévry, ale pilota nenahradí. Vrtulník má mnoho rovin pohybu a to systém nezvladal.
Opracování titanu to nevím. Ale ruské strojírenství má velké problémy. Dokonce tak silné, že nedokáží produkovat ani 1/3 obráběcích strojů jako ČR.
Vývoz masa? Nevím ještě nedávno byly obchody a možná že ještě jsou prázdné. A z Vietnamu se vozilo krokodýlí maso a jiné potraviny výměnou za vojenskou techniku.
Pořád ale říkám, že Rusko má obrovský potenciál a skoro nevyčerpatetelné surovinové zásoby. To že rozmrzá Arktida je ještě plus. Pokud by rusové získali moderní technologie těžby, mohli by těžit na Sibiři a žádná Arktida by je nemusela zajímat.
I tak veškeré technologie těžby ropy, plynu pochází z ww2 od američanů a kanaďanů atd, které jsou modernizované.
Protože nemají civilní sektor na dobré úrovni, nemohou získat hi-tech technologie těžby a zpracování a proto tvrdí, že se jim to nevyplatí dobývat ze zamrzlých plání Sibiře. Ale je tam obrovské bohatství diamantů, různých kovů, ropy, plynu, zlata a všeho možného.
Sedí na pokladu a jsou naštvaní, že nic nemají, přitom jim toto celý svět potichu závidí...
To je ironie. Kdo chce nemá a kdo nechce má mnoho...

Vyhledávání