internetový armádní magazín

Diskusní téma: BVP Anders se vrací z říše mrtvých

Datum: 03.09.2016

Vložil: Sd

Titulek: Shoda

Shodu po dlouhé době vnímám pozitivně a vážím si ji.

Pokud jde o mě nemám problém s česým výrobkem, ale ono to s tím zetorem nebude tak růžové,mnoho technologií bude zahraniční prov. a peníze půjdou pryč, montáž nabízejí i zahraniční účastníci CV,Ascod ,teda kromě Poláků-nevím.
Takže pokud to hodnotím v těchto kritériích, tak ČR potřebuje prvotřídní kvalitu s možností si zavátat nějaký vyspělý stát, transfer špičkové technologie a samozřejmě osvědčený stroj....cena by mohla být i mírně vyšší,protože nebereme zas tak moc strojů,navíc cena bude kompenzována místní montáží,výodami pro zaměstnanost,také by se mohlo ušetřit tím,že by se protitankové rakety dokoupily později.
Navíc ČR nemá moc vojáků,nemá na to peníze, tak by tito profi. lidé měli být co nejlépe chraneni....proto se přikláním k CV90 /PL01 concept s 30-35mm v případě orientace na IFV nebo Ascod/ale v kondifuraci tak,jak ho mají britové-to dodatečně pancéřování atd. v přípa orientace na APC...britové svůj Ascod nenabízí na export,navíc vývoj není ukončen....proto bych zvolil to CV90,tak jak byl představen v polsku v podobě PL01 a dal mu 30/35mm.
V konečném důsledku by tento krok přispěl k získání špičkových technologii, posílení vnímání armády ve smyslu vlastenectví,hrdosti a občané a naše děti by se meli na co koukat s pýchou.
Bral bych futuriskéCV90/Pl01 s 30/35 s maximální ochranou a špičkovými technologiemi.

Vyhledávání