internetový armádní magazín

Diskusní téma: Ukrajina dodá motory pro ruské fregaty dodávané do Indie

Datum: 31.10.2016

Vložil: Pepe

Titulek: Re: Re: Re: ukr. fašouni od Bandery...

To je právě to, že oni žádný Krym neukradli. Krym pro Rusko vojensky získala již Kateřina Veliká, a ten se stal administrativní součástí Ruska. Administrativní součástí Ruska a následně Ruské svazové republiky Sovětského svazu byl až do doby Chruščova, což byl Ukrajinec, který ho převedl pod správu Ukrajinské svazové republiky jako jakési poděkování za účast Ukrajinců v 2. sv. válce. Tento akt byl sice formálně proveden, ale až do rozpadu Sovětského svazu nebyl nikdy příslušným orgánem schválen, takže byl právně neplatný. Při rozpadu Sovětského svazu měl být k právní neplatnosti přiřazení Krymu k Ukrajině brán zřetel, a ten měl tedy správně zůstat součástí Ruska.
Když pominu další události - kdy, proč a jak a dostanu se k jakémusi rozřešení problému, tak nakonec obyvatelé Krymu sami rozhodli v referendu o opětovném přičlenění k Rusku, a to podle v dané době platných zákonů. Rusové na referendum dohlédli způsobem, který nebyl uplně košér, ale proti tomu jaké metody použilo NATO při porcování Jugoslávie, nebo tomu jak se "Západ" postaral o nedodržování dohod o Ukrajině a násilné svržení řádně zvoleného prezidenta a dosazení lidí, kteří by za normálních okolností seděli v evropských věznicích to bylo zcela zanedbatelné.
Až budete příště hledat logiku věcí, tak nezapomeňte také lehce nahlédnout pod pokličku dějin, když už máte jiné chápání pravdy, za které se na Vás nikdo nemůže zlobit.

Vyhledávání