internetový armádní magazín

Diskusní téma: BTR-4MV1 - ukrajinské kolové BVP

Datum: 14.10.2017

Vložil: hunter.killer

Titulek: Re: Re: Re: Re: Re: ...

Ale jistě, nikomu jeho názor neberu, ovšem mě už nudí na všech military forech číst komentáře ála diskuze na idnes nebo novinkách, tedy dojmy/přání/výkřiky nikoliv pojmy a objektivní fakta. Myslel jsem, že aspon tady se lidé budou na věci dívat s odstupem a vidět vše v souvislostech bez emocí, já jsem člověk založením tvrdý realista za každé situace. A přiznávám, že mám rád Ruskou techniku hlavně tu leteckou, ale nikoliv nekriticky, beru na vědomí její nedostatky. Velmi uznávám i tu západní samozřejmě a mám své oblíbené kusy. Vadí mě výkřiky typu "fašistický šrot nebo brežněvův šrot" a dále mi vadí obecně dvojí metr hodnocení a vyjadřování, proč pod článkem, který tady je o M1 a Trophy někdo nenapíše podobný výkřik: Carterův/imperialistický šrot a tak bych mohl pokračovat na deset A3......málokdo umí hodnotit voj. techniku podle toho jaké bylo původní zadání a určení, v jaké době vznikala, pro jakou doktrínu/nasazení atd, atd. Rok výroby není jediný směrodatný ukazatel. Neustálé suché srovnávání nějaké US a Rus techniky pouze parametry a nikoliv celkovým pohledem (např. totálně dementní diskuze na jednom konkur. serveru F-15 vs Mig-25 což je srovnávání úplně mimo). Doufám, že mě tady nikdo nenazve komunistou nebo tak podobně, protože k tomu mám opravdu hodně daleko. Já razím heslo: At si každý dělá co chce, ale at to dělá tak, aby mě to nijak neomezovalo a neobtěžovalo. Co žádám od druhých, taky sám dodržuji.

Vyhledávání