internetový armádní magazín

Diskusní téma: Naděje na motor tanku Altay se jmenuje BMC

Datum: 12.02.2018

Vložil: Jirka4form

Titulek: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Militarybox

Posun? Vám by se asi líbilo, kdyby redakce napsala že máte pravdu, aby se upevnilo Vaše ego, ale tady to asi nefunguje jak na Palbě, protože v redakci magazínu jsou očividně větší odborníci na vojenskou techniku než jste Vy a za svým názorem si k Vaší smůle asi budou stát. Já bych Vás neposlat k očnímu, ale k úplně jinému doktorovi.
V Číně vyrábí jedna automobilka auto, podle vlastního projektu a zcela vlastní konstrukce, přesto skoro každý pozná, že vliv britského Range Roveru je "nepopiratelný". To čínské auto má jiné rozměry než to britské, i jinou hmotnost, má jinak tvarovaná světla, jinak tvarovanou masku chladiče, jiné sklony oken, jiná zrcátka, jiné disky kol a uvnitř jiné sedačky, a světe div se, dokonce má i volant na jiné straně, a přesto .....
Je vidět, že máte zcela tumpachové myšlení a nedokáže rozlišit mezi "vlivem" něčeho na něco a kopírováním nebo přebíráním. Autor v článku vůbec neřešil nějakou koncepci, počet osob ve věži, počet kol, hmotnost nebo rozměry Altaye s vazbou na K2, ale pouze zmínil "ovlivnění" konstrukce.
A co co týče vnitřního konceptu věže, tak opět nemáte pravdu a plácáte nesmysly, protože Altay byl v tomto směru nejvíce ovlivněn tankem Abrams a ne Leopardem. Ze všech zde probíraných tanků má totiž pouze Abrams místo velitele na pravé straně věže za střelcem, ale jeho hlavní pozorovací přístroj je na levé straně před stanovištěm nabíječe.
Přeji Vám pěkné dny a slunce v duši.

Vyhledávání