internetový armádní magazín

Diskusní téma: Rusko zváží dodání S-300 do Sýrie

Datum: 18.04.2018

Vložil: Militarybox

Titulek: Re: Re: PS - Erazim, Karel, atd.

Ano, smazali jsme všechny komenty v dané větvi, protože to směřovalo někam do pr... . Jedna chyba byla přebíjena druhou a chtěli jsme dát celou věc do souladu s tabulkou, kterou Rusové předložili. Pan Karel uvedl na konci správné údaje, takže tam může panovat určitá lítost nad smazáním.
V původních údajích byla početní chyba, nic to však nemění na faktu kolik bylo zaregistrováno střel (113), kolik bylo použito střel (112) a kolik bylo zasaženo cílů (71). Z těchto údajů se skutečná účinnost nedá zjistit. Nevíme totiž, kolik bylo z těch 113 zaregistrovaných střel systémem PVO postřelováno.
Informace přebíráme z mnoha zdrojů zcela rovnocenně, tak jak jsou zveřejňovány. Ve většině případů necháváme veškeré posudky obsahu zpráv zcela na čtenářích, protože věříme v jejich inteligenci, a pokud tak sami nechceme, tak jim nepodsouváme vlastní názory. Jestliže se Vám něco nepozdává, můžete se zaměřit na čtení nějakého jiného lepšího serveru, pokud takový najdete. Nemažeme kritické poznámky k tématu, ale pouze chyby, stupidity, urážky redakce a autory urážek.
A poznámka na konec: Připomínky k redakci a různá doporučení a přání patří do jiné rubriky, nikoliv do diskuse pod článek. :-)

Vyhledávání