internetový armádní magazín

Diskusní téma: První zkušební let letounu Tu-22M3M

Datum: 05.01.2019

Vložil: Franta

Titulek: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Ruskie skazky

Informácie o nových motoroch nečerpám z jedného subjektívneho článku. Tých článkov je kopec a v priebehu 5 minút ti sem nasúkam kľudne 10 linkov na ďalšie. Ale to je úplne zbytočné, pretože som Omnymu chcel len demonštrovať, že nejde o môj výmysel, ale reálne zvažovanú vec.
Inak, páči sa mi, ako sa na jednu stranu rozhorčuješ nad tým, že vychádzam len z jedného zdroja a na druhú stranu si dáš vymenovaní všetkých vylepšení len toľko námahy, že otvoríš iba stránku rusletu a preložíš ju do slovenčiny. :-) Skutočne poctivý prístup k overovaniu faktov.
A pri dokazovaní si svojej pravdy, sa v zápätí dopúšťaš mierneho prekrútenia jednej vety z článku na ruslete, kde sa doslova píše: "od zvažované instalace nových motorů typu NK-32-05, které pohánějí modernizovaný Tu-160M (Blackjack), bylo nakonec údajně opuštěno." To slovíčko "ÚDAJNE" ti pri preklade z češtiny nejak vypadlo, však? :-) Len aby si nemusel priznať, že tam tie motory ešte nakoniec môžu byť.
A čo sa týka presného počtu zmodernizovaných bombardérov... Ak by si čítal viacero článkov, ako len ruslet, tak by ti bolo jasné, prečo je ten počet nejasný. Pretože ruské ministerstvo obrany zatiaľ nepodpísalo žiadnu záväznú objednávku na modernizáciu viacerých lietadiel (okrem jedného prototypu).
Preto sú totálne smiech všetky informácie o tom, že už tento rok sa ukončí testovanie a začne sériová modernizácia viacerých strojov. Zjavne nemáš ani potuchy, ako dlho trvá otestovať všetku tú modernú avioniku a ostatné vylepšenia. Len preto si schopný tak naivne zožrať tú ruskú propagandu, ktorú tak srdnato brániš. :-)

Vyhledávání