internetový armádní magazín

Diskusní téma: Boeing dodá USN 78 nových F/A-18E/F Super Hornet Block III

Datum: 25.03.2019

Vložil: Jendar

Titulek: haha

Směju se jako blázen, jak se zdejší ruský trotlové snaží dokázat, že nejlepší stealth stíhačka na světě je Su-57 a nejlepší současný stíhač je Su-35. Pokud to berete jako souboj ideologií, tak vás chápu, hájíte si svoje hračky. Ale s realitou to fakt nemá nic společnýho. Nejlepší je ta obhajoba SU-57. To je ten prototyp, co ho dělají jako kusovou výrobu, každé letadlo jiné, o vyzbrojení ruské armády ani nepůjde. A nejvyšší argument? Putin říkal, že je to nejlepší letadlo 5. generace. No já málem chcípnul. Diktátor, co představuje wunderwaffen a vychvaluje je až do nebes? Kde jen jsem to už slyšel?
Jinak i kdyby byly samotné parametry jednoho letounu lepší, než u druhého, tak pokud jich má někdo 100 horších, ale zvládl výcvik a taktiku nasazení a druhý má špičkové letadlo, u kterého ale nevyzkoušel nic, nemá taktiku, výcvik pilotů a má jen jeden, nebo dva kousky, tak je to neporovnatelné. A to ani náhodou není pravdou, že by to sučko bylo lepší. Spíš naopak, spousta nedodělaných věcí, neujasněná koncepce, prostě nic. Takže sranda kluci, ale jen tak dál. Bavíte mě.

Vyhledávání