internetový armádní magazín

Diskusní téma: Nejnovější čínský Flanker - J-11D

Datum: 21.04.2019

Vložil: Franta

Titulek: Re: Re: Re: trollové jako Franta

Čiže, tak ako som uviedol vyššie, majú už maketu toho lietadla. A to bolo po 8 rokoch vývoja, kedy už má byť prototyp B-21 rok vo vzduchu.
V decembri 2017 táral Bondarev nezmysly, že už sú blízko výrobe prvého prototypu. Odvtedy ubehlo ďalších 16 mesiacov a o prototype nikto ani nechyruje.
V minulosti, keď ZSSR pracovalo na bombardéri Tu-160, tak od zadania požiadaviek po let prvého prototypu prebehlo 6 rokov. V súčasnosti beží vývoj 10 rokov a máme tu hotovú maketu v skutočnej veľkosti.
Ale to ti vôbec nebráni v zavádzajúcich tvrdeniach, že "Rusko bombardér vyvíja vo všetkých technologických oblastiach". Tak mi teda vysvetli a hneď mi aj daj vierohodné zdroje, aký pokrok urobili v stealth materiáloch, náteroch, avionike a výzbroji, určených pre ten bombardér.
A ešte by som sa vrátil k jednému tvojmu tvrdeniu. Povedz mi, z akých hotových komponentov (okrem motorov) Čína skladá lietadlá Y-20? To ako chceš tvrdiť, že čína si to lietadlo nevyrába sama, ale že si dováža komponenty zo zahraničia?

Vyhledávání