internetový armádní magazín

Diskusní téma: Nejnovější čínský Flanker - J-11D

Datum: 21.04.2019

Vložil: Nechápu

Titulek: Re: Re: Re: Re: oč tu jde

Když dokáží vyrobit srovnatelné a lacinější PESA tak proč AESA. O čínském radaru nevíme nic, jen že je na něm nálepka AESA, to asi samo o sobě znamená vyspělost, i když bude výkonnostně podstatně horší než ruský PESA ?? Nebo jen mediální masáž v hesle AESA. kdo nemá je pračlověk ?

Ćínské motory mají nižší životnost a ta je způsobena konstrukcí - zkušenostmi a použitými materiály, vše jmenovaném jsou níže než rusové a praktická výkonnost se nadá ani porovnávat.

Čína kopíruje všechno ne jen letadla, osobní auta ale ji zahradní sekačky či traktůrky . a to dost okatě až komicky. Americký originál John Deere vs čínská kopie Joko Deere.

Čína jde dopředu, ale ani ona nemá v nasazení stíhací letoun páté generace. I když to oficiálně tvrdí. Co je na J-20 páté generace. Ten hezky vypadající povlak jehož složení ukradli čínstí státní hekři. Rusové alespoň napíšou letka pro armádně - operační zkoušky. Nějak zplácat MiG-1.42 s F-22 dohromady to je jako když pejsek a kočička pekly dort. Kde je čínský vývoj, duševní vlastnictví, výrobní vývojová základna - montovna a plácarna obšlehlých komponentů.

Čína nedosahuje úrovní ruských technologií. Avangard. Sarmat. Zirkon. Krašuha. NEBO atd. Ani náhodou to je prostě fakt. Jo možná za nějaký rok vyjede třeba klon T-14 ale jeho úroveň bude srovnatelná až úsměvná s Joko Deerem, bude krásně vypadat a určitě se oněm bude psát že je prostě nejlepší na celém světě... ale to je jenom balast.

Vyhledávání