internetový armádní magazín

Diskusní téma: Ponorka Belgorod - ruský speciál byl představen

Datum: 01.05.2019

Vložil: E.

Titulek: Re: Re: Re: Re: Belgorod

Klasika. Jakmile si někdo dovolí zastat Ruska nebo mít odlišný názor, je hned rusofil, kremlobot, milovník SSSR, komouš, rudoch, zastánce starých pořádků atd. To je už fakt ohraná a trapná písnička. Nic jiného neznáte? Za další - asi jste se probudil po 30 letech jako Šípková Růženka, protože SSSR už fakt neexistuje. Ale evidentně vám chybí, když o něm máte potřebu stále povídat a zaštiťovat se jím. SSSR byla třeba i Ukrajina - to je najednou dilema, že? Možná zde tvrdíte, že si nehrajete na světovou velmoc, ale z diskuzních příspěvků a častého chování, které zažívám ze strany Slováků v Praze, takový pocit fakt mám. O tom, že se ani nesnaží naučit česky nebo trochu mluvit česky už ani nemluvě. Pokud už tu třeba několik let studují, mohli by toho být schopni. Ostatně oproti Rusku je Slovensko jen bezvýznamný plivanec na mapě Země. A vysvětlete mi, proč by Rusko nemělo mít své sféry vlivu nebo zájmy? Pokud jste si nevšiml, dělají to všechny velmoce. Jen slepý něco takového nevnímá nebo vnímat a vidět nechce. A ten celý svět si fakt nechte. Porovnejte si, kde jsou nasáčkovány USA a kde Rusko. Kolik konfliktů a s jakým výsledkem vyvolalo Rusko a kolik USA, kolik si v minulosti vydržovalo diktátorů či režimů po světě Rusko a kolik USA. Ono stačí jen přemýšlet, jenže to opravdu zatemněný mozek nedovede. A co Čína? Ta také nemá nárok mít své sféry vlivu a zájmy? To může jen slovutný četník strýček Sam? Líbí se mi, jak by každý rád Rusku něco přikazoval, doporučoval a to nejlépe pod nátlakem (např. sankcemi), odsuzoval jeho chování, ale na druhou stranu až moc okatě toleroval něco takového jinde. Velmi rád si přečtu jiné a zajímavé názory k příslušnému tématu, ale ne takové pindy, v kterých zaslepený mozek neustále dokola opakuje ty největší hovadiny, které se v diskuzích stále opakují a do všeho je schopen nacpat třeba ten SSSR. To už je fakt diagnóza.

Vyhledávání