internetový armádní magazín

Diskusní téma: Další modernizace ruských VKS obsáhne i 76 letadel Su-57

Datum: 18.05.2019

Vložil: hujer

Titulek: Re: Re: Re: Ajajajajaj - to víš špatná zpráva pro US

Tak to je klasické operativní řešení a zároveň vyjednávání s výrobcem o ceně. To je právě to co spousta novinářů a ne jen novinářů ještě stále nepochopila!(možná i toto prohlášení je její součástí - možná nikoliv)

Tady nejde o žádné zvládnutí vývoje. Zde jde o čas který se ztratil v minulosti, proto se také vývoj rozdělil na nejméně dvě fáze. (to je také evidentní - vývoj motoru páté generace začal roku 1982 a v devadesátých letech byl zrušen a všichni víme proč. Až x let poté začal nový vývoj motoru páté generace pod označením IZD.30 - to je strašná časová propast která se nyní projevuje, ovšem nic záhadného, i když pro někoho asi ano. )

Jednotková cena by se měla pohybovat někde kolem 2,3 miliardy rublů za stroj (v dnešních cenách) a stále nemáme zcela detailní informace. Su-35S z první smlouvy měl stát údajně nějaké 1,3 miliardy rublů za kus.

Přebytek federálního rozpočtu Ruské federace v lednu až dubnu 2019 činil 2,1% HDP (tržby z ropy, plynu apod. byly 2,722 bilionů rublů, tržby z jiných "odvětví" 3,637 bilionů rublů)

A exportní cena bude určitě vyšší a bude záležet na dané konfiguraci letounu, a hlavně to bude veliká politická hra. (vůbec nejde o to že by to někdo nechtěl to je naivní, to vše je politika, ústupky, suverenita, vyhrožování, sankce atd.)

Vyhledávání