internetový armádní magazín

Další ladění softwaru letounů F-35

31.03.2016 17:50

Americká firma Lockheed Martin získala další kontrakt v celkové hodnotě asi 18,5 milionů dolarů na jemné doladění softwaru víceúčelového bojového letounu F-35 Lightning II.

Práce na doladění softwaru podle uvedeného kontraktu mají být dokončeny do května příštího roku. Z celkové částky má jít asi 7,4 milionu dolarů na americké letouny verze F-35A, 3,7 milionu na americké letouny verze F-35C, 3,7 milionu dolarů na americké letouny verze F-35B a 3,7 milionu dolarů na všechny verze F-35 zahraničních partnerů.

Ačkoli kontrakt pokrývá všechny verze letounu F-35 Lightning II používané různými složkami, zákazníkem pro firmu Lockheed Martin je oficiálně americké námořnictvo. Militarybox, CC BY-SA 

 

 

Diskusní téma: Další ladění softwaru letounů F-35

Datum: 01.04.2016

Vložil: jsk

Titulek: Vyřazovat se dubou tak za 50 let,

do té doby budou (i díky dalším modernizacím) představovat špičku. Vdyž i 40 let stará f15 je překonána jen F22....

Datum: 01.04.2016

Vložil: jsc

Titulek: Re: Vyřazovat se dubou tak za 50 let,

Zase žvásty v podání jsk. F-35 je letadlo současné doby postavené na řadě nejmodernějších technologií, ale s tou padesátiletou nepřekonatelnou špičkovostí je to jen americký blud. Opakujte stále dokola stejnou lež a nakonec vám bude uvěřeno.

Datum: 01.04.2016

Vložil: vombat

Titulek: Re: Vyřazovat se dubou tak za 50 let,

Nevím Jestli je lepší nejmodernější verze F 15 Nebo nejmodernější stroje vycházející z rodiny SU 27. Jestli nejsou rovnocenné tak ten lepší jen o chlup nebo jak v jaké schopnosti . Rozhodně by ale nejmodernější SU 35 smázla 40 let starou F 15 jak nic. Tak jste to asi nemyslel jen faktická...Ještě k F 35 nevěřím že by Izrael koupil špatné letadlo! To je ovšem bohatý stát s velkými výdaji na obranu...Otázka zda se za stejné peníze dá koupit více letounů generace 4plus které budou nakonec efektivnější než méně letounů F 35. Bude nakonec vyřešena právě exportem a skutečnou velkosériovou výrobou která sráží cenu dolů. Pokrok se zkrátka nezastaví. Jo a kolmostartující verze je kouzelná škoda že sověti nestihli JAK 141. Jejich noví lehký stíhač by taky mohl mít tuhle vychytávku. A nějak to začlenit pro podporu obratnosti spolu s vektorovanýma triskama. Prostě další revoluce v sverchmanevrovatělnosti. Ale to už plácám pardon...Zatím F 35 GO!!!

Datum: 31.03.2016

Vložil: Mirek Kradousek

Titulek: však prachy natiskneme....

Kluci budou tak dlouho ladit až bude zastaralé a bude se vyřazovat.. hlavně at to stojí co nejvíc prachu..

Vyhledávání

 

 

 

 

army shop E-ARMY Liberec