internetový armádní magazín

Testy Su-57 v Sýrii oficiálně potvrzeny

01.03.2018 17:45

Ruský ministr obrany Sergej Šojgu oficiálně potvrdil testy bojových letounů nové generace Suchoj Su-57 v Sýrii. Podle jeho slov dvojice letounů úspěšně absolvovala dvoudenní zkušební program v Sýrii, včetně nespecifikované bojové části, a vrátila se domů.

Ruský ministr obrany také zpochybnil pravost zveřejněných satelitních snímků strojů na odstavných plochách letiště a uvedl, že letouny byly po celou dobu pobytu v úkrytech (pravda? / nepravda?).

Satelitní snímky Su-57 v Sýrii zveřejnil izraelský komerční provozovatel družice ImageSat International po oznámení, že se Rusko rozhodlo otestovat nejnovější bojové letouny v Sýrii. Militarybox, CC BY-SA

                                             Su-57 (pátý letový prototyp - T-50-5R)

                                                        (foto: Mil.ru / CC BY)

 

 

 

Diskusní téma: Testy Su-57 v Sýrii oficiálně potvrzeny

Datum: 02.03.2018

Vložil: Omny

Titulek: bojové nasazení?

údajně mělo dojít i k bojovému nasazení, kde někde ve východní Bhutě mělo Sučko bombardovat pozice radikálů a údajně prý mělo být zraněno i několik amerických instruktorů, víte o tom něco? Oficiálně se měly testovat schopnosti radaru a dalšího elektronického vybavení letadla

Datum: 04.03.2018

Vložil: bog

Titulek: Re: bojové nasazení?

Tak určite by im prišlo vhod týmto strojom podráždiť hajtek systémy ochrancov umiernených teroristov... teda umiernenej opozície.

Vyhledávání